• Call Mbështetje 0.086-13586821262
  • 9389768
  • 9396157
  • 9386020
  • 9392184

Ne ofrojmë competitve perde, jastëkët, pëlhurat ...

Kompania jonë është themeluar në vitin 2006, është e vendosur në kinezisht Port qytetit --Ningbo. Nga themelimi i saj ka qenë e angazhuar në zhvillimin dhe shitjen e tekstileve në shtëpi. Ne kemi vet linjë tona të prodhimit dhe punëtorët për make prerë dhe paketë ...

Double sided filled jacquard for curtain ...

Virus is still spreading , however it doesn’t influence our designs to go forward for creating new designs . Attached design is double sided filled jacquard . Mainly for curtains and beddings . The jacquard is very soft handfeeling because inside is 80gsm PP filling weaves together . It is more b...
Double sided filled jacquard for curtain and bedding

Subject : Window jacquard curtain manufac...

Llojet e ndryshme të Jacquards janë gjithmonë të mira për dekorimin e shtëpisë, veçanërisht për perdet dhe jastëkët e dritareve. Fty jonë ka më shumë se 500 modele të ndryshme të jacquard për zgjedhjen tuaj. Dhe ne kemi më shumë se 10 vjet përvojë për dekorimet e saj të gatshme. Jacquard me teksturë, e endur blackou ...
Tema: Prodhuesi i perdes së xhakartit të dritares

Panele perde të mbyllura

Tregu i panelit të perdes është shumë i mbushur, megjithatë perdet e mbyllura janë gjithmonë të mira për dekorimin e shtëpisë. Dizajn i thjeshtë, peshë më e madhe, ndjenjë e mirë e dorës, rezultat i mirë i varjes, përfundim i ndërprerjes, Ai përputhet me shumicën e kërkesave të klientit. Shihni foton, është diamant jacquard de ...
Panele perde të mbyllura

Tema: Jastëk i shtypur i endur në kanavacë

Projektimet e shtypura janë ende shumë të popullarizuara në dekorimin e shtëpisë. Ne kemi disa dizajne elegante, dizajne kafshësh, modele bimësh, modele oqeanesh, si dhe më shumë dizajne të shtypura të kërkuara nga konsumatorët. Madhësia normale është 18 "x18" ose 20'x20 "me mbushje të butë PP. Pëlhura tona bazë janë bërë me mikrofibër, ...
Tema: Jastëk i shtypur i endur në kanavacë

Tema: Paneli i perdes së errësimit

Perde e errësimit me pëlhura prej kadifeje 210gsm Holland, embossing gjeometri elektrike, dizajn klasik, pamje luksoze, dorëzim i butë dhe varje e drejtë. Madhësitë prej 37 "x84" 2 pk dhe 52 "x84" teke, gromme, ngjyra të shumëfishta, të mira për dhomën e ndenjes dhe dhomën e gjumit. Për panele perde më të interesuara ...
Tema: Paneli i perdes së errësimit