• поддршка повик 0086-13586821262
  • 9389768
  • 9396157
  • 9386020
  • 9392184

НУДИМЕ competitve завеси, перници, материјали ...

Нашата компанија е основана во 2006 година, се наоѓа во кинескиот град Порт --Ningbo. Од своето основање е посветена на развој и продажба на домашен текстил. Ние имаме сопствена линија за производство и работници за намалување марка и пакет ...

Double sided filled jacquard for curtain ...

Virus is still spreading , however it doesn’t influence our designs to go forward for creating new designs . Attached design is double sided filled jacquard . Mainly for curtains and beddings . The jacquard is very soft handfeeling because inside is 80gsm PP filling weaves together . It is more b...
Double sided filled jacquard for curtain and bedding

Subject : Window jacquard curtain manufac...

Различни видови Jacакарди се секогаш добри за украсување на домот, особено за завеси и перници за прозорци. Нашата фити има повеќе од 500 различни дизајни на жаккард за вашиот избор. И имаме повеќе од 10 години искуство за готови украси. Textакард со текстура, ткаен црно ...
Предмет: Производител на завеси од acакард на прозорци

Панели за завеси за затемнување

Пазарот на панели за завеси е многу полн, но завесите за затемнување се секогаш добри за украсување на домот. Едноставен дизајн, поголема тежина, убаво чувство за рака, добар резултат на виси, завршување на затемнување, одговара на повеќето барања на клиентите. Погледнете ја фотографијата, тоа е дијамантски acакард де ...
Панели за завеси за затемнување

Тема: Печатена ткаена перница од платно

Печатените дизајни сè уште се многу популарни во декорацијата на домот. Имаме некои елегантни дизајни, дизајни на животни, дизајни на растенија, дизајни на океани, како и повеќе печатени дизајни на кои клиентите бараат. Нормалната големина е 18 ”x18” или 20’x20 ”со меко полнење со ПП. Нашите основни ткаенини се изработени со микрофибер, ...
Тема: Печатена ткаена перница од платно

Тема: Табла за завеси за затемнување

Завеса за затемнување со ткаенини од 210гсм кадифе од Холандија, втиснување на електрична геометрија, класичен дизајн, луксузен изглед, меко предавање и директно виси Големини од 37 "x84" 2 парчиња и 52 "x84" сингл, грофови, повеќе бои, добри за дневна соба и спална соба. За повеќе заинтересирани панели за завеси ...
Тема: Табла за завеси за затемнување